IV Uma Pido kõrraldaja’

 

Triinu Laan (projektijuht) 53322153, triinu.laan (ät) wi.ee

Egle Vodi (projektijuhi abi) 5166684, egle.vodi (ät) gmail.com

Mari-Liisa Parder (kommunikatsioonijuht) 5052517, mariliisa.p (ät) gmail.com

Annika Ladva (vabatahtligõ tüü kõrraldaja) 5172799, annika.ladva (ät) gmail.com

Eve Sokk (Uma Pido laadu kõrraldaja) 5147682, eve.sokk (ät) polva.ee

Lilian Freiberg ("Laulu tii pidolõ" sündmüisi kõrraldaja) 5172646, lilian (ät) karula.com

 

Uma Pido blogi http://umapido.wordpress.com

Uma Pido FB leht https://www.facebook.com/UmaPido-278039651663/

 

Kristo Toots (lavastaja) kristo.toots (ät) seltskond.eu

Anne Prangel (kunstnik) suurteetiib1 (ät) gmail.com

Aveli Asber (liikmisjuht) aveliasber (ät) gmail.com

Andre Laine (liikmisjuht) andre.tants (ät) gmail.com

 

IV Uma Pido dirigendi’

Latsi-, mudilaisi- ja poiskõisikoori’

Signe Rõõmus 56646042, signe (ät) tamula.edu.ee

Kersti Juurma 5283246, kersti.juurma (ät) gmail.com

Naisikoori’

Saidi Tammeorg 5097391, saidi.tammeorg (ät) mail.com

Signe Rõõmus 56646042, signe (ät) tamula.edu.ee

Segäkoori’

Silja Otsar 5156900, siljaotsar (ät) gmail.com

Tiina Kadarpik 5213309, muusikakool (ät) verska.ee

Jaanus Prükk 53887104, jaanus (ät) kauksi.edu.ee

Miihikoori’ ja projektkuur „Mehe’ mõtsast“

Kalev Lindal 5040526, kalev.lindal (ät) varbuse.ee

Andres Määr 5284859, andres (ät) laheda.ee

Ütiskoori’

Saidi Tammeorg 5097391, saidi.tammeorg (ät) mail.com

Silja Otsar 5156900, siljaotsar (ät) gmail.com

Kalev Lindal 5040526, kalev.lindal (ät) varbuse.ee

Kunnakoori’

Silja Otsar 5156900, siljaotsar (ät) gmail.com

Eda Hirson 5225469, eda.hirson (ät) gmail.com

Projektkoori’ „Naasõ’ nurmõlt“ Põlvan ja Võrol

Helga Ilves (Võrol) 5283549, helgailves1 (ät) gmail.com

Saidi Tammeorg (Põlvan) 5097391, saidi.tammeorg (ät) mail.com

  © 2008     Tel. 533 22 153; See e-posti aadress on spämmirobotite eest kaitstud. Selle nägemiseks peab su veebilehitsejas olema JavaSkript sisse lülitatud.