Tõist Umma Pito kõrraldi':

 

Triinu Ojar (projekti vidäjä) 78 28 752, 533 22 153, triinu.ojar(ät)wi.werro.ee

Janika Usin (pääväprogramm, laada ja pido majandusasja) 79 99 479, 529 4334, janika.usin(ät)polvalv.ee

Peeter Aas (kõrraldaja) 79 98 950, peeter(ät)polvamaa.ee

Helje Põvvat (kõrraldaja ja kuurõ liikumisõ juht) 79 98 951, helje(ät)polvamaa.ee

Ursula Zimmermann (kõrraldaja) 56 989 818, ursula(ät)cee-partner.ee

Annika Ladva (vabatahtlige tüü kõrraldaja) 517 2799, annika.ladva(ät)gmail.com

 

Raivo Trass (lavastaja) raivo.trass(ät)mail.ee

Toomas Hõrak (kunstnik)

Maido Saar (liikumisjuht)

Aveli Asber (liikumisjuht)


Piret Rips (muusikalinõ nõvvoandja)
Ester Ratassepp (segäkuurõ üldjuht) muusikakool(ät)polvalv.ee, 524 9569

Saidi Tammeorg (naisikuurõ üldjuht ja projektkoori "Naasõ' nurmõlt" kõrraldaja Põlvan) sansibar(ät)hot.ee, 509 7391

Andres Määr (miihikuurõ üldjuht ja projektkoori "Mehe' mõtsast" kõrraldaja) andres.maar(ät)mail.ee, 528 4859

Jaanus Prükk (latsikuurõ üldjuht) jaanus(ät)kauksi.edu.ee, 5388 7104

Kalev Lindal (ütiskuurõ üldjuht) kalev.lindal(ät)varbuse.ee, 504 0526

Helga Ilves (projektkoori "Naasõ' nurmõlt" kõrraldaja Võrol) helga(ät)vip.edu.ee, 528 3549

Silja Otsar (kunnakuurõ üldjuht) siljaotsar(ät)hot.ee, 5156900

 

Kommunikatsiooni- ja suhtõkõrraldustüü:

Mari-Liisa Parder 505 2517, mariliisa.p(ät)gmail.com

Kadri Valner (kadri.valner(ät)mail.ee)

Erkki Peetsalu (erkki(ät)maailmad.ee)

Jan Rahman (tsiakapstas(ät)gmail.com

 

  © 2008     Tel. 533 22 153; See e-posti aadress on spämmirobotite eest kaitstud. Selle nägemiseks peab su veebilehitsejas olema JavaSkript sisse lülitatud.